Поговоримо про фонтани

PDF Друк
Вівторок, 29 жовтня 2013, 00:14

Поговоримо про фонтани. Нещодавно на сайті «Vsemisto-te.info» активно обговорювалася проблема роботи фонтанів міста Тернополя. Городяни скаржаться на те, що фонтани влітку працюють тільки по вихідних, та й сама їх стан залишає бажати кращого.

- Нещодавно на сайті «Vsemisto-te.info» активно обговорювалася проблема роботи фонтанів міста Тернополя. Городяни скаржаться на те, що фонтани влітку працюють тільки по вихідних, та й сама їх стан залишає бажати кращого.

- З цього року ми займаємося обслуговуванням фонтанів міста Тернополя. Фонтани дісталися нам у несправному стані, у зв'язку з не проведенням регламентних робіт в міжсезонний період. У більшості камер управління фонтанів електрообладнання було затоплено і знаходилося у воді, що абсолютно неприпустимо, оскільки це становить загрозу для безпеки. Неодноразово направлялися листи про ситуацію, яка сталася з фонтанами міста Тернополя, але змін не відбулося. У результаті ми бачимо дуже сумну картину: фонтани у будні дні не працюють, а у вихідні дні працюють лише на «чесному слові» і нашому ентузіазмі. Таким чином, місто без фонтанів не тільки втрачає свою індивідуальність, а й ті острівці свіжості і комфорту, які так були необхідні городянам цього літа. Сподіваємося, до літа 2014 ставлення адміністрації до фонтанів міста зміниться. Пора вже і нам озирнутися на досвід сусідніх регіонів, в яких проводять реконструкцію старих фонтанів і будують нові, таким чином, їм відводиться важлива роль в архітектурі міста.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити