У регіоні пройде конкурс майстрів пухов'язання

PDF Друк
Четвер, 31 жовтня 2013, 12:46

Обласний конкурс майстрів художнього в'язання виробів з пуху пройде 21 вересня в місті Тернополі, - повідомляє прес-служба регіонального уряду.    За традицією в огляді візьмуть участь більше сотні рукодільниць не тільки з Тернопільської, але також з Хмельницької, Чернівецької, Житомирської та інших областей України.

Обласний конкурс майстрів художнього в'язання виробів з пуху пройде 21 вересня в місті Тернополі, - повідомляє прес-служба регіонального уряду.

За традицією в огляді візьмуть участь більше сотні рукодільниць не тільки з Тернопільської, але також з Хмельницької, Чернівецької, Житомирської та інших областей України. Причому своє мистецтво продемонструють і жінки, і чоловіки, а в окремій номінації будуть оцінюватися роботи дітей.

Призовий фонд обласного конкурсу складе 150 тисяч грн. Вперше засновані відразу два гран-прі з 25 грн, а переможці в чотирьох номінаціях отримають за перші три місця відповідно по 12, 8 та 5 тисяч грн.

Триває прийом заявок на конкурс. Свою участь майстри, які вміють в'язати оригінальні, красиві вироби їх пуху, можуть позначити аж до 10 листопада. Звертатися потрібно в регіональне міністерство промисловості і торгівлі.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити