За невістку горою: тернопільська пенсіонерка наробила собі лиха

PDF Друк
Середа, 27 квітня 2016, 14:27

Пенсіонерка з Тернопільщини вирішила зробити благе діло: врятувати невістку від кримінальної відповідальності. Хто ж знав, що усе це тільки спосіб наживи шахраїв?

12 тисяч гривень не стало вмить. Літня жінка віддала їх поліцейському, радше шахраю, що видавав себе за правоохоронця. Біля обіду до жінки зателефонували незнайомі люди, зі слухавки пенсіонерка почула крик, що її невістка в поліції й потребує допомоги.

Пенсіонерка через страх не розібрала голосу тієї, що говорила. Далі розмову вів «слідчий», який зауважив, що невістка збила на дорозі людину й «домовитись» про її невинуватість можна лише за 500 доларів.

Жінка думала не довго, одразу ж взяла заощадження й подалася до терміналу переводити гроші псевдополіцейському. Позбулася потерпіла 12 тисяч гривень.

Тільки по дорозі додому пенсіонерка наважилася зателефонувати синові й перепитати про дії невістки. Тоді й зрозуміла, що її ошукали шахраї. Зараз над цією справою працюють слідчі, вони й шукають винних у шахрайстві.

Наголошуємо, аферистів в наш час розвелося багато, не піддавайтеся їхнім провокаціям, не вірте одразу. Намагайтеся перевірити інформацію, перш ніж розпрощатися із грошима.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити