Кому заважають кіоски з газетами у Тернополі?

PDF Друк
Понеділок, 02 травня 2016, 12:51

Кіосків розрослося в місті сповна, однак полюбила міська рада не кожен. Тепер аби у місті з’явився кіоск з булочками чи морозивом, треба демонтувати якийсь діючий – газетний.

Зараз у місті справжні бюрократичні бої, бо кожен при своїй думці й нікому нема діла до проблеми. На минулому тижні виконком міськради взагалі прийняв рішення демонтувати газетний кіоск «Торгпреса», що на вулиці Сагайдачного, хоча адекватних причин на це не було.

Закінчився час оренди на цей кіоск, однак орендатори мали повне продовжити договір, оскільки сплачувати за місце постійно і вчасно. Але щось пішло не так і як і з ким боротися зараз, коли в різних установах посилаються на когось іншого й ніби ніхто до цього не є причетним.

Варто звернути увагу, що кіоск був побудований не абияк, а за прискіпливими вимогами архітектора Тернополя Данила Чепіля, котрий хотів гармонійності між кіоском та спорудами на Сагайдачній. А ще мерія, приймаючи рішення про демонтаж, не врахувала постанови ВР про запровадження мораторію на виселення редакцій, книгарень та підприємств із розповсюдження книг і преси.

Невідомо, що буде у цій ситуації. Невже варто чекати нового пікету – на цей раз газетярів?


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити