В Тернополі пройшла акція-допомога малозабезпеченим сім'ям

PDF Друк
Неділя, 03 листопада 2013, 20:28

В Тернополі пройшла акція-допомога малозабезпеченим сім'ям. Акція під такою назвою напередодні нового навчального року відбулася в Православній соціально - місіонерській станції. Мета її - допомога малозабезпеченим сім'ям.

Акція під такою назвою напередодні нового навчального року відбулася в Православній соціально - місіонерській станції. Мета її - допомога малозабезпеченим сім'ям.

У підготовці до благодійної акції взяли участь храми тернопільського благочиння, а також Благодійний Фонд «Дитячий світ», Всеукраїнський фонд Милосердя та Здоров'я, Союз Православних жінок, які надали дітям канцелярські товари.

Найнеобхідніші для школярів товари: дитячий одяг, взуття, канцелярські та шкільні приналежності були зібрані і передані до Безкоштовного магазину, який розташовується на базі станції. За підсумками акції допомогу в підготовці дітей до школи отримали понад п'ятдесят тернопільських малозабезпечених сімей.

Як повідомили Всемісто в Тернопільському благочинні, благодійна акція «Уроки добрих справ» триває: для жителів сільської місцевості будуть також підготовлені канцелярські товари та інше шкільне приладдя.

Для довідки. Безкоштовний магазин працює вже більше двох років. Він розташовується на території Православної соціально - місіонерської станції. Сюди волжани можуть приносити одяг та інші речі, які можуть бути корисні нужденним (прийом речей щодня з 9.00 до 17.00). По четвергах малозабезпечені та ті, що знаходяться у важкій життєвій ситуації приходять в магазин за «покупками».


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити