На тернопільських одинадцятикласників чекає нелегке випробовування

PDF Друк
Вівторок, 03 травня 2016, 09:48

5 травня – перше зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Більшості майбутніх абітурієнтів, очевидно, спиться нелегко – бо ж попереду двері у доросле життя, а перед ними – випробування на міцність.

Психологи міста радять одинадцятикласникам добряче виспатись, не вчити ще щось в останній день, налаштуватись на позитивні думки й не нервувати. Декотрі поки що учні кажуть, що не переймаються, оскільки рік старанно готувалися й у себе вірять. Такі думки вельми похвальні й побажати їм залишається тільки удачі.

Зауважимо, що ЗНО складатимуть діти з 33 шкіл Тернопільщини. Під час тестування заборонено мати при собі чи використовувати будь-як засоби зчитування чи відтворення інформації. За списування – робота оцінюється в нуль балів. Державна служба охорони в Тернополі слідкуватиме за охороною громадського порядку під час складання випускниками іспиту.

Психологи зауважують, якщо діти відчують дискомфорт, варто глибоко вдихнути повітря. Варто також скласти своєрідний список справ того дня, аби нічого не забути. Головне виспатись і прокинутись «з правильної ноги». Хороший настрій і хороші знання. Іспити розпочинаються!


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити