Чи варто тернопільським пенсіонерам сподіватися на подальший пільговий проїзд?

PDF Друк
П'ятниця, 06 травня 2016, 12:33

Пенсіонери мають право на безкоштовний проїзд у тролейбусах, також на маршрутки даються два пільгові місця. Принаймні такий порядок чинний наразі. Однак неодноразово виникають сутички з цього приводу, оскільки водіям маршруток відшкодовують кошти за перевезення пільговиків із запізненнями, а то й не в повній мірі.

Наразі міській раді запропонували ще один потенційний підхід до проблем з перевезеннями пільговиків. Оскільки не на кожен маршрут їздить тролейбус, пенсіонери часто змушені користуватися маршрутками й проситися у водіїв проїхати безкоштовно бодай зупинку, інакше це не назвеш.

Громадські інспектори міській владі запропонували, щоб пенсіонери сплачували по 2 гривні орієнтовно водіям маршруток. Що ж це дасть?

Якщо в місті будуть окрім тролейбусів ще й громадські автобуси, то маршрутками користуватимуться пільговики менше, а питання оплати пенсіонерами проїзду вирішить проблему принизливого ставлення до пільговиків з боку водіїв, а також незручного випрошування зайняти ще одне пільгове місце в автобусі.

У травні такі питання розглянуть у міській раді й потенційно можуть втілити їх у дійсність.  


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити