На Тернопільщині є противники українізації?

PDF Друк
Субота, 07 травня 2016, 18:14

Сільський голова Рохманова Збаразького району разом з сільрадою відмовилися перейменовувати дві вулиці: Калініна та Островського. Обидві вулиці названі в честь відомих діячів, але радянських. Згідно із законом «Про декомунізацію» перейменувати ці вулиці необхідно, однак чомусь у селі не рвуться це робити. Чому?

Місцева мешканка Іванна говорить, що ініціаторами відмови від декомунізації були якраз діячі сільради, лише після них і звичайні жителі вирішили виступити проти нових назв вулиць.

Однак існує ще один факт. Перейменувати вулиці селяни хотіли ще кілька років тому, тоді зібрали підписи, а от сільський голова відмовився від такої ідеї. Залишається невирішене питання..

Варто зазначити, що Калінін та Островський – діячі радянської доби, перший – організатор політичного терору в 1920-х роках, а другий – фактичний грабіжник, що чинив нічні обшуки по квартирах й відбирав майно у людей, яких оголошували буржуями.


 

Коментарі 

 
0 #2 володимир завірюха 07.05.2016 19:36
Як свідомі украінці уявляють себе в складі Європи коли до Тарнополя приідуть жити одна із коріних націй депортованих Сталіном поляків.І прийдеться згідно європейськоі реституціі відавати каменіци.Поляки як ревностні шляхтичі зберігають документи короні на доми Тернопільщини побудовані у 20-30роках.Як украінці собі представляють життя в багато національній Європі якщо не могли із сусідами росіянами вжитися.Коли в Тарнополі зачне жити 50різних національностей .
Цитувати
 
 
0 #1 володимир завірюха 07.05.2016 19:28
А до чого тут декомунізація до украінізаціі.Може краще казати декомунізація і бандеризація суспільства.Комуністична партія є у Чехіі у США у Китаі.А бандеризація заборонена не тільки в Росіі царського теперішнього взірця а у Чехіі і Польші.В Польші взагалі окрім свастики заборонений і тризуб.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити