У тернополі пройде фестиваль бойових мистецтв

PDF Друк
П'ятниця, 08 листопада 2013, 22:49

18 листопада з 18.00 до 20.00, на сцені перед ДК «Жовтень» відбудеться фестиваль бойових мистецтв. У ньому візьмуть участь вихованці військово-патріотичних клубів міста, спортсмени з Тернополя, Вінниці, Хмельницького, Бучача, що займаються різними видами єдиноборств

Він буде присвячений Дню міста.

18 листопада з 18.00 до 20.00, на сцені перед ДК «Жовтень» відбудеться фестиваль бойових мистецтв. У ньому візьмуть участь вихованці військово-патріотичних клубів міста, спортсмени з Тернополя, Вінниці, Хмельницького, Бучача, що займаються різними видами єдиноборств (армійський, рукопашний, бій МВС, козачий рукопашний бій, ушу, джиу - джитсу, карате та ін.).

У програмі - показові виступи військово -патріотичних клубів, спортивних клубів та секцій; титульні бої - бої найсильніших борців; концертна програма за участю вокального ансамблю «Костяниця» (станиця Костянтинівська), вокального ансамблю «Експромт» (ДМ «Юність), танцювальних та вокальних колективів міста; виступи представників станичних козачих товариств (фланкіровка, джигітовка, метання ножів, стрільба з лука); майстер-класи з виготовлення виробів народних промислів.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити