Скільки відтепер коштуватиме проїзд у Тернополі?

PDF Друк
Четвер, 26 травня 2016, 16:22

Скільки відтепер коштуватиме проїзд у Тернополі?Двадцять п’ятого травня було змінено, затверджений раніше, договір із міськими перевізниками. Відтак усі учасники бойових дій будуть їздити у маршрутках міста безкоштовно у необмеженій кількості, а школярі користуватимуться 50-відсотковими пільгами не лише у навчальні дні, а й у вихідні.

У свою чургу перевізники міста вимагають переглянути тариф на перевезення пасажирів у громадському транспорті та встановити його на рівні 3 гривні 50 копійок. Аргументують це підвищенням цін в усіх сферах економіки та необхідністю проводити ремонт громадського транспорту.

Начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський каже, що буде створено спеціальну комісію з числа депутатів, податкової інспекції та інших контролюючих органів, яка перевірить об’єктивність поданої перевізниками інформації. «Сьогодні є проблема, що перевізникам заборгувала держава кошти за перевезення пільговиків. Наприклад, електротранспорту, станом на 1 травня, заборговано більше десяти мільйонів гривень, автоперевізникам – більше чотирьох мільйонів гривень. Цей фактор також впливає на роботу громадського транспорту міста», – зазначив Ігор Мединський.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити