На Тернопільщині дівчинка майже десять років прожила у лісових нетрях

PDF Друк
Середа, 01 червня 2016, 13:20

На Тернопільщині дівчинка майже десять років прожила у лісових нетряхП’ятнадцятирічна дівчинка майже десять років прожила із мамою та бабусею і хижині, розташованій у лісових хащах. Дівчинка взагалі не навчалася в школі та була практично ізольована від зовнішнього світу. Матір дитини час від часу перебуває на лікуванні у спеціалізованих закладах.

Умови у будиночку, де наразі проживає тільки бабуся та де пройшло дитинство дівчини жахають. У невеличкій кімнатці три залізні ліжка, практично без постільної білизни, замість підлоги – сира земля та відсутність щонайменших зручностей. Найгірше – це відсутність води, якої нема в тамтешній місцевості.

Соціальні служби довгий час ігнорували неблагополучні умови життя підлітка. Наразі у притулку дівчина змушена вивчати програму за перший клас, адже жодного дня не навчалася у навчальному закладі. Зате юна дівчинка-мауглі вміє добре поратися на городі та готувати. Цьому її навчила бабуся, адже за словами літньої жінки шкільне навчання, на відміну від фізичної праці не прогодує.

Відтепер дівчинка житиме у притулку, соціальні працівники намагатимуться допомогти пройти підлітку соціальну адаптацію.


 

Коментарі 

 
0 #1 галина 01.06.2016 15:06
ну дитина мае генетичну спадкоемн1сть псих1чного захворювання. Чого ви в1д не1 хочете. 1з вашо1 розпов1д1 виднол. що 1 бабуся. 1 мама мають якийст вид шизофрен11, що успадкувала д1вчинка. 1й л1куватися треба. А ви починаете 11 напружувати.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити