В тернопільському парку з'явилась зона барбекю

PDF Друк
Середа, 14 вересня 2016, 17:19

Зона барбекю та нові пішохідні доріжки з’явилися у «Парку здоров’я», який минулого року відкрили на масиві «Дружба». Роботи у парку тривають і ще до кінця року там буде обладнано нове вуличне освітлення, а також, за побажаннями мешканців, облаштована ще одна пішохідна ділянка.

Переконаний, що жителі кожного спального мікрорайону повинні мати відпочинкову зону недалеко від власних будинків. У попередні роки ми облаштовували центральні парки та бульвари у різних мікрорайонах міста, а от на масиві «Дружба» облаштували у Тернополі перший з часів Незалежності парк.

На цій ділянці раніше були чагарники та сміття. Мешканці зверталися до міської ради із проханням облаштувати там відпочинкову зону, роботи над якою ми розпочали минулого року.

За попередній рік було очищено територію парку, облаштовано пішохідні ділянки, встановлено дерев’яну арку, дитячий та спортивний майданчики. Цього року у парку з’явилася нова зона для барбекю зі столиками та мангалами, додаткові урни для сміття, ще одна пішохідна ділянка, а також тривають роботи з влаштування вуличного освітлення.

Звичайно, що реконструкція парку буде тривати й надалі. Адже у мешканців є пропозиції сполучити пішохідними ділянками парк із мікрорайоном «Кутківці», а також облаштувати громадську вбиральню.


 

Коментарі 

 
0 #2 Michell 16.09.2016 20:55
Numerous of the well-known beach spots in Koh Samui are also house
to groups of young young children, from time to time no older than five or 6.Also visit my weblog: Philipp: http://Www.crokes.com/yourkohsamuivillas/profile/
Цитувати
 
 
0 #1 Pamela 16.09.2016 18:23
Each Koh samui airport departures: http://www.showmelocal.com/profile.aspx?bid=21771587 and
Koh Phangan are portion of this breathtaking archipelago of 42 islands.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити