У Тернополі зник дорослий чоловік

PDF Друк
Четвер, 29 вересня 2016, 14:37

Таксист, виконуючи свою роботу 27 вересня безслідно зник. Гасай Григорій Іванович, 1959 року народження розшукується поліцією і поки що немає жодних відомостей про те, коди міг зникнути чоловік. Декілька свідків, які в цей день їхали з ним нічого про випадок сказати не можуть. «Ми сіли в машину, доїхали швидко, крім декількох реплік на рахунок маршруту не розмовляли, з настроєм у чоловіка ніби все було добре, водій був спокійним та ввічливим. Після прибуття на кінцеву точку маршруту вийшли та таксі поїхало. Точної години не пам’ятаю, тому не можу сказати чи були ми останніми пасажирами на той день», - розповідає один з пасажирів Григорія Івановича.

Водій керував автомобілем «ВАЗ 2107», був одягнений в чорну шкіряну куртку, світло-сірий светр, зелені штани та чорні туфлі. Цінних речей окрім телефону і паспорта не мав.

На лівому плечі у чоловіка тату, на якому зображений факел з вогнем. Зріст 175см, середня комплекція та сиве волосся.

Велике прохання всіх небайдужих, хто щось знає чи бачив відгукнутись т надати інформацію працівникам поліції. До цього часу місце знаходження водія невідоме. Припускають, що міг відбутись конфлікт за точку стоянки машини, наразі допитуються всі колеги чоловіка.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити