У Тернополі вже тепло

PDF Друк
Вівторок, 11 жовтня 2016, 19:24

Місто, яке ощасливило своїх жителів увімкненням опалення -  Тернопіль. 10 жовтня увімкнули централізоване опалення. Причиною стала температура всього +8 градусів декілька днів підряд. Також поспішили зігріти жителів Києва.

Відомо, що Львів готується також приєднатись до цього списку вже 11-12 жовтня.

Жителі радіють, адже в цей період міжсезоння найбільше хворіли. На вулиці, ніби не так холодно, але сидіти в приміщеннях, працювати неможливо. В квартирах та будинках так само. Люди гріються чаєм та ковдрами, адже поки не увімкнуть опалення, з простуди не виходять.

Іншим містам доведеться зачекати. Деякі ще готують все для опалювання, а деякі просто чекають нижчих температур. Проте жителі Івано-Франківська та Чернівців вже не встигають ходити в аптеку за ліками, адже тут значно вищі показники звернення до лікарів з простудою.

«Сподіваємось, що ось-ось буде опалення, тому що вже всі ковдри дістали і всі светри по-вдягали. На роботі взагалі спражня зима. В кабінетах, ніби в холодильниках. Хоч оплачувати цей сезон дорого, але мерзнути теж недобре, тому готові платити, аби лише увімкнули вже швидше. З нетерпінням чекаємо», - ділиться житель Івано-Франківська.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити