Затори в непогоду у Тернополі

PDF Друк
Четвер, 13 жовтня 2016, 14:20

Як і по всій західній Україні, у Тернополі зараз дощить. Це спричиняє багато проблем: люди хворіють, та в місті хаос. На дорогах дуже багато порушень. Через погану видимість машини рухаються повільніше та створюють величезні затори. Не менш важливим фактом є те, що серед всі водіїв є й маршрутки та тролейбуси.

На жаль, в нашій державі не всі водії культурні, але й далеко не всі знають правила дорожнього руху. Тому доводиться виходити з того що є. Звичайно кожен, особливо в час пік, хоче встигнути проїхати першим та опинитись вдома в теплому ліжку або на роботі. Проте всі решта поспішають не менше. Зранку, коли всі студенти їдуть на навчання, а інші люди на роботу - відбувається невимовний безлад. Через це рух ще більше затримується. Якби все йшло організовано та по порядку, заторів не було б.

«Я вже давно їжджу кожного дня в час пік. І бачу, що завжди в дощову погоду відбувається хаос та купа аварій. Певно поліція не може за всіма стежити, проте варто було б на ці дні збільшити кількість машин по місту.  Можливо, через штрафи люди почали б більше обдумувати свої дії та поважати інших людей. Проте я на це навіть не сподіваюсь. Це ж Україна», - ділиться водій.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити