«VIP Тернопіль» просять підтримки

PDF Друк
Четвер, 13 жовтня 2016, 19:04

Цієї суботи по телевізору покажуть півфінал Ліги сміху. Команда з міста Тернопіль «VIP Тернопіль» опублікували запис з проханням підтримати їх на конкурсі.

Команда існує вже з 2008 року. За історію свого життя вони виграли безліч конкурсів, з них є також «Розсміши коміка» на якому частина команди виграли 50 тисяч гривень, а в спеціальному випуску виграли 100 тисяч гривень.


«Ми закликаємо всіх людей підтримувати нас. Сміх продовжує життя. Тому дивіться та вболівайте за своїх краян. Багато конкурсів вже виграні. Через це ми вже знаємо приблизний смак глядачів, тому і виграємо. Плануємо пробитись в фінал, тому потребуємо саме підтримки глядачів, оскільки зв'язок з публікою дає стимул для подальшої роботи. Кожна людина, яка виступає на сцені, підтримує контакт з очима глядачів. Ми вдячні всім, хто допомагав нам раніше, це важливо для нас. Ми думаємо можливо влаштуємо якусь зустріч з фанами. Не знаємо ще чи буде вам цікаво, та чи вийде у нас зустрітись, але ми над цим міркуємо. А зараз весь час займає підготовка, адже ми мусимо пройти в фінал та перемогти.  Ми стараємось, не лише, щоб вразити суддів, але і для своїх глядачів. Ми любимо вас. Та ще раз просимо вашої підтримки», - розповідає учасник команди.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити