В Тернополі немає «голкових» терористів

PDF Друк
Середа, 19 жовтня 2016, 14:21

В соціальних мережах вибух паніки в Тернополі та і в інших містах України. Терполяни публікують на своїх сторінках записи, де написано, що вони знайшли в «Сінемасіті» голку з запискою «Вітаю, тепер ти в команді ВІЛ-інфікованих». Також багато пліток про те, що знаходять голки з такими ж записками на дитячих майданчиках, в під’їздах, в автобусах та закладах громадського харчування.

Проте лікарі запевняють, що жодної людини не приходило на обстеження з такою інформацією. Вони запевняють, що ніяких СНІД-терористів в Україні немає. Такі випадки бували раніше, але не масово. Такі ж самі епідемії паніки відбуваються практично кожного року в різних містах. Влада також запевняє, що все це плітки.

«Люди, не вірте неперевіреній інформації. Наркомани та пияки шукають задоволення та коляться. Скільки з цим не боротись, все одно це було, є і буде. Проте вони не пишуть записок. Так, де-не-де можна знайти голки від шприців, і якщо брати їх в руки, безпечніше буде перевіритись після цього. Проте ніякої інформації про ВІЛ інфекції немає. В Тернополі підняли вже значну паніку. І певно комусь це вигідно. Хтось намагається залякати людей невідомо навіщо», - ділиться лікар.


 

Коментарі 

 
0 #1 cristalia 24.10.2016 16:17
Віл-це дуже страшна хвороба, яка нажаль може уразити кожного. Добре що у наш час нас добре про неї інформують та попереджують ураження. Читала про стратегію та шляхи подолання, може комусь цікаво ось тут: https://unaids.org.ua/ua/about-unaids/strategiya-stalogo-rozvitku
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити