У Тернополі волонтери зустріли «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

PDF Друк
Вівторок, 25 жовтня 2016, 19:11

25 жовтня, у рамках Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ», до Тернополя прибуло понад 170 учасників з усіх куточків держави, які подорожують Західною Україною задля консолідації суспільства.

На залізничному вокзалі їх зустріли «хлібом-сіллю» з військовим оркестром 44-ї окремої артилерійської бригади представники Тернопільського гарнізону, місцевої та обласної влади, волонтерських і громадських організацій, духовенство та мешканці області.


Впродовж дня об’єднана команда волонтерів, освітян, митців, громадських діячів, школярів та військовослужбовців, котра прибула «Потягом єднання» відвідала низку навчальних закладів Тернополя, де провели різноманітні заходи, зокрема мистецькі акції, лекції, тренінги та майстер-класи.
Під час перебування у Тернополі учасники Всеукраїнської акції відкрили на фасаді місцевої школи № 12 меморіальну дошку Героя України Тараса Слободяна, який загинув під час Євромайдану у січні 2014 року, а священнослужителі освятили її.


За словами представника Збройних Сил України полковника Миколи Матвійчука військовослужбовці української армії активно долучилися до національно-патріотичного проекту.
– За два тижні подорожі команда патріотично налаштованих людей планує відвідати більше десятка населених пунктів Західної України для того щоби суспільство розуміло, що у нас Україна єдина, народ єдиний і ми переможемо. Гарантом незалежності нашої держави є Збройні Сили України, наші воїни. Щодня армійські лави поповнюють нові сили – контрактники, а на державному рівні вживаються адекватні міри щодо підвищення обороноздатності країни, – наголосив полковник Микола Матвійчук.
Варто зазначити, що Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» спрямована на сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвиток волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізацію міжрегіонального співробітництва, посилення діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови України.
Акція започаткована за ініціативи 86 громадських та волонтерських організацій. Окрім Тернополя учасники проекту планують відвідати також Чернівці, Коломию, Івано-Франківськ, Львів, Мукачеве, Ужгород, Сяни (Яворів), Луцьк, Рівне та 6 листопада повернуться до Києва.

Василь Лабай, м. Тернопіль
Фото автора


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити