На ремонті дороги нажились на 1,3 мільйона

PDF Друк
Четвер, 27 жовтня 2016, 12:19

Компанія «Укрєвробуд 2013» займалась ремонтом дороги державного значення «Тернопіль-Чернівці». По закінченню роботи принесла документ, в якому вказані всі зроблені роботи та їх вартість. Проте перш ніж оплачувати, вирішили перевірити якість та достовірність роботи. Виявилось, що компанія вирішила нажитись на більше ніж мільйон гривень. Вони вказали додатковий шар матеріалу на дорозі, якого по факту немає. Також в деяких місцях робота взагалі не зроблена.

Справу передано до поліції та суду. Тепер це буде розглядатись на більш серйозному рівні. Тепер фірма понесе відповідальність за те, що намагалась обдурити замовників.

«Коли ми отримали документи в руки, трішки були здивовані, адже сума не відповідала тій, про яку ми домовились. Пішли перевіряти та були в шоці. Вони вказали вирівнюючий шар щебеню, якого на дорозі немає та багато таких інших деталей. Певно компанія сподівалась, що ми без розгляду віддамо кругленьку суму, а потім не зможемо довести, що тих деталей дійсно не було по факту прийому траси. Проте не цього разу. Хоча думаю, це у них був останній раз», - ділиться голова служби автомобільних доріг в Тернополі.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити