Сільськогосподарський ярмарок в Тернополі

PDF Друк
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 14:41

Мешканці міста не перестають нарікати на високу ціну продуктів харчування. На жаль, весь час ціни лише ростуть, а не спадають ніколи. Раніше в Тернополі проводився ярмарок, де представники сільськогосподарської продукції могли самі приїхати та продати товар. Ціни на таких ярмарках були на 10-15% нижчими від магазинних. Тому люди були дуже раді. Але з часом ярмарок відмінили.

Зараз люди добились свого та випросили знову дозволити ярмаркувати. тепер знову приїдуть виробники та можна буде трішки зекономити. Багато людей купують продукти великими порціями та кладуть на зберігання або діляться між родинами. Чим більше купуєш – тим ціна нижча.

«Нам дуже був потрібен цей ярмарок, адже ціни не падають ніколи. Вони ідуть з лозунгом «тільки вперед». Проте як виживати людям з мінімальними зарплатами чи пенсіями? Це зараз стало дуже важко. А завдяки таким ярмаркам, де можна купити продукцію від виробника, не переплачуючи за оренду магазинів та роботу працівників, можна купувати вигідно. Ми з сім’єю купуємо по два три великих мішка кожного виду овочів та трішки фруктів і ділимось між родинами. Адже так вигідніше», - ділиться постійна клієнтка ярмарку.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити