Оглянути Тернопіль можна буде з собору

PDF Друк
Середа, 02 листопада 2016, 15:35

Тепер планують зробити оглядовий майданчик в центральному куполі Архикатедрального собору. В місті є багато чого подивитись, але коли все це з висоти пташиного польоту, то воно об’єднується в повну картину і створює неймовірний краєвид. Собор хоче зробити це на високому рівні, щоб майданчик був добре об лаштований, звичайно, з технікою безпеки. Також планують встановити там зближувальні апарати, через які можна буде детальніше оглянути якийсь об’єкт.

Самі служителі церкви вважають це хорошою перспективою. Це буде залучати більше людей до собору. А заважати процесії не буде, оскільки хочуть зробити наверх окремий вхід.

«Це хороша перспектива. Новий оглядовий майданчик місту не завадить. З нового ракурсу можна буде подивитись на місто. Коли це буде втілено не знаємо ще точно, проте найближчим часом. Обійдеться це не маленькими коштами, проте воно того варте, це залучить більше туристів до міста. Оскільки вони люблять такі майданчики на висоті. Там можна буде переглянути всю панораму міста. Також з'являться нові фотографії в історії міста. Це послужить на користь для розвитку рідного краю», - розповідає служитель собору.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити