Тернопільських поліцейських собак загрожують вбити

PDF Друк
П'ятниця, 04 листопада 2016, 12:31

В Тернополі добре допомагають в роботі з правопорушниками вівчарки. Проте, як виявилось, вони мають свій термін придатності. Після 10-13 років життя собака вже втрачає свою силу та швидкість, проте залишається розумним та вірним. Поліцейські кажуть, що, на жаль, нічого не можуть з цим зробити. Брати таких собак нема куди. Якщо хтось з жителів міста не приютить таких друзів, їх доведеться вбити, бо тримати їх нема де.

Громадська організація «Ноїв ковчег» давно працює з поліцією. Вони приносили часто їжу, коли не вистачало для собак. А також робити всі необхідні щеплення. Вони опублікували на своїй сторінці повідомлення про те, що вірний собака шукає власника. Поки що забрали лише одного. Але ще залишилось декілька, які потребують дому та не хочуть вмирати.

Зараз на карту поставлене життя 13-річного Дольфа. Він дуже розумний. Такий пес вже не може виконувати поліцейську роботу, проте будинок він буде охороняти вірно. Знає багато команд та швидко вчиться, незважаючи на вік. Свою старість собака хоче провести в люблячій родині, де він готовий викладатись на всі 100%. Якщо хтось відгукнеться, телефонуйте сюди: 067 35 09 972.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити