Медична невідкладна допомога у райони Тернопільщини прибуватиме швидше

PDF Друк
Понеділок, 07 листопада 2016, 17:15

Понад 100 автомобілів швидкої медичної допомоги, що перебувають виклик жителів Тернопільської області, вже найближчим часом зможуть координувати між собою роботу й одночасно приймати дієві рішення стосовно порятунку людського життя.

Великий масштаб задіяння транспортних засобів медичної допомоги потребує відповідного контролю, тож буде впроваджений механізм, який дасть змогу контролювати всі етапи їхнього пересування по всій Тернопільщині. Про це повідомив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

«В установі третинного рівня надання медичних послуг «Центр медичної допомоги та катастроф» за лічені хвилини вирішується доля людини, яка за станом здоров’я потрапила у складні життєві обставини. Наше завдання — зробити цей час максимально коротким. Саме тому ми розробити стратегію інформування та забезпечення єдиного зв’язку, комунікації між диспетчерами та Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Тернопільській області. Всі 120 машин, які забезпечують невідкладну допомогу жителям Тернопільщини, координуватимуть між собою роботу й одночасно прийматимуть дієві рішення», — зазначає очільник області.

Реалізація даного проекту перш за все дасть можливість врятувати багать людських життів й вартуватиме 7 мільйонів 600 тис грн з державного та місцевого бюджетів, зазначає Степан Барна. Загалом лише в Тернополі й Тернопільському районі щодня відбувається близько 250 викликів. В області ця кількість становить понад 500.

«Найважливіше, що завдяки цьому проекту в середньому ми  зможемо зекономити близько  мільйона гривень у рік лише на паливно-мастильних

засобах. Всі зекономлені кошти ми вкладемо у медикаменти, адже питання забезпечення ліками транспорту швидкої допомоги — завжди на часі. На даний момент Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Тернопільській області повністю та стовідсотково забезпечений усіма необхідними ліками», — зазначає голова Тернопільської ОДА.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити