Обмежили в'їзд вантажівок в Тернополі

PDF Друк
Середа, 16 листопада 2016, 16:38

Ситуація з снігом дратує вже всі міста західної України. В Тернополі погана ситуація з очисткою доріг та тротуарів. Проте тепер ще й додались значні затори. Люди їдуть повільно та обережно, через це стоять довжелезні черги на дорогах. Також ускладнили ситуацію фури, які без попередження їхали Тернополем з інших міст. Вони створили надзвичайні затори, чому були дуже незадоволені місцеві водії.

Відтепер вантажівкам обмежили в'їзд в місто аж до 1 березня 2017 року. Вантажівки не пускатимуть у Тернопіль за трьох умов: вага не більше 8 тон, з 06:00 до 23:00 та під час снігопаду. Такі умови будуть діяти всю зиму. Проблема в тому, що фури створюють великі незручності в місті, тому або нехай об’їжджають їх, або обирають нічний час.

З іншим транспортом в Тернополі ситуація не краща. Авто та автобуси їздять повільно. Вже встигли створити декілька ДТП, адже на дорогах вода та крига. Це все створює погані умови для нормального водіння машиною.

Для пішоходів ситуація не краща. Тротуари все ще в кризі та переходити дорогу дуже небезпечно, оскільки не всі водії встигають загальмувати по слизькій дорозі. Доводиться збільшувати час на пересування.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити