Безлад від снігу в Тернополі

PDF Друк
П'ятниця, 02 грудня 2016, 15:05

Пройшло вже пів місяця відтоді, як випав сніг, а тернополяни ще досі в каші бруду. Тут мер та вся місцева влада розпинаються, що зробили все можливе для прибирання, що містом курсує очисна техніка. Проте фактів, які б підкріплювали ці слова немає. Тому місто й досі залишається брудним.

На щастя, погода дозволяє машинам рухатись відносно нормально, проте деякі затори та незручності все ж таки є. А що стосується пішоходів, то ситуація погана. На них така вода та каша навколо дуже погано впливає. Жителі жаліються, що всі хвороби, які є в місті через те, що у всіх мокрі ноги. Вода, яка стоїть на вулицях проникає навіть в саме цупке взуття. Тому для пішоходів це все дуже недобре.

Також слід не забувати про те, що передають сильний мокрий сніг завтра та післязавтра. Тому на дорогах ситуація погіршиться знову, добре хоч вантажівки не будуть пускати в місто. Проте такий безлад тут вперше. Ще ніколи так довго не прибирали місто. Зазвичай, за перший день чи два все вже чисто, а тут пів місяця все непохитно лежить. І хоч як влада б не розповідала, що техніка працює, цього немає. Журналісти проводять час в місті та не спостерігають жодної техніки, яка б курсувала містом.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити