На Тернопільщині відбулось урочисте відкриття нового україно-японського підприємства

PDF Друк
Четвер, 15 грудня 2016, 13:25

Нове підприємство ТОВ "СЕ Борднетце-Україна" було побудовано в місті Чортків, що на Тернопільщині. Тут будуть виготовляти кабельно-провідникову продукцію для “Фольксвагену”.

Таке величезне підприємство забезпечить більше ніж пів тисячі місцевих жителів. На відкритті був присутній Президент України Петро Порошенко.

“Якщо у 2014 році нашою основною метою було зупинення ворогів, у 2015 році — створити власні якісні Збройні Сили, то цього року ми мали на меті підняти економіку будь-якими шляхами. Замість того, щоб понабирати кредитів, які з часом звідкись треба повертати, набагато вигідніше знаходити інвестиції, які створять нові робочі місця для громадян України, додають податки та забезпечують новими технологіями. Відкриття підприємства такого масштабу є кроком у світле майбутнє України”.

З такими словами пан Порошенко виступив перед громадою. В цей проект інвестовано більше, ніж 6 мільйонів євро. Українська компанія повністю належить японській корпорації Sumitomo Electric Bordnetze. Земельна частина площею майже 5 га передана до оренди японській компанії строком на 49 років.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити