Тернопільський водій маршрутки облаяв школяра

PDF Друк
П'ятниця, 16 грудня 2016, 13:44

Коли з Тернополя виїхав Президент України, судячи з усього, одразу розслабились водії маршруток. Прославився на цей раз водій маршруту №14. Він спочатку накричав на учня 15 школи славного міста Тернопіль, а потім і зовсім хотів його вигнати.

Невинний школяр просто показав електронне посвідчення учня, проте це викликало шалену реакцію водія. По-перше, “герой” не соромився користуватись брудною лайкою, звертаючись до дитини, а по-друге, дозволив собі почати виганяти хлопця просто на вулицю. Це сталось близько обіду. Школяру прийшлося оплатити повну суму проїзду, аби водій схаменувся. Хлопець став жертвою незнання водієм законів України та змушений був терпіти хамство та нецензурні висловлювання у власну адресу. Фото поста, що з'явилось у мережі, виклав його товариш, щоб захистити честь друга.

Для водіїв транспортних засобів журналісти хотіли б повідомити про те, що Міністерством освіти і науки України ще в 2013 році опубліковано наказ, в якому йдеться про пільговий проїзд учнів та студентів навчальних закладів за умови наявності учнівського квитка.

А Smarsy являється електронним паспортом учня, який засвідчує те, що він навчається.

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити