Тернопільчанина хочуть зробити винним у стрілянині в Княжичах

PDF Друк
Понеділок, 19 грудня 2016, 15:13

Вадим Троян заявив про те, що винний у стрілянині, яка сталась в Княжичах, був лише один чоловік, але він також помер. Його ім’я не було названо. Проте, чутки ходять про те, що у всіх смертях хочуть звинувачити уродженця Тернопільщини Віталія Валецького.

“Було опрацьовано дві години записів спілкування поліцейських, що знаходились у засідці та доповідали про стан речей. Кому були доповіді і на який будинок спокусились злодії, я не можу вам розповісти, доки буде йти розслідування”, - розповів в. о. голови НПУ пан Троян.

Коли журналісти поцікавились, кого ж планують звинуватити у злочині, Троян дав відповідь, що в поліцейських стріляла 1 людина і вона померла.

Тобто, за гіпотезою голови НПУ, всіх учасників сутички перестріляла одна особа, яка ще й стріляла без перебою в автівку, після чого був сам вбитий. Ця версія передбачає лише одну людину: майора Валецького. До того ж, є інформація про те, що його було знайдено далі, ніж всіх решту учасників перестрілки.

Отже, якщо смерті у Княжичах припишуть одному з померлих, то ніхто не понесе кримінальної відповідальності за скоєні вбивства.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити