Тернопільський депутат розбещує школярок та примушує займатись простицуцією!

PDF Друк
Середа, 21 грудня 2016, 14:40

Депутат Почипинської сільської ради займався розбещенням неповнолітніх школярок, шантажував їх та змушував до статевих стосунків, як альтернативу пропонував займатись проституцією. Він входив у довіру до дівчат протягом кількох місяців. В соцмережі в нього, судячи з усього було декілька сторінок. Прославились дві з них, де він іменував себе як Роман Шухевич та Влада Котика.

Роман Шухевич познайомився з 14-річною ученицею з Рівненщини в мережі Вконтакті, він обговорював з нею теми, неналежні для одруженого чоловіка, що має двох дітей. Як стверджують слідчі, підозрюваний обирав невідповідні до віку дівчини теми.

В ході спілкування школярка надіслала “другові” порнографічне фото. Депутат одразу знайшов клієнта для неї, але дівчина відмовилась від такого роду послуг. За це чоловік покарав її тим, що виклав фото на сайті навчального закладу, де навчалась школярка. Після цього дівчинку було виключено з школи.

З рештою дівчат чоловік спілкувався від імені Влада Котика. Він зустрічався з ними та спонукав до статевого акту, який записував на відео. Шантаж даним відео також використовував проти дівчат, коли примушував їх зайнятись проституцією.

Наразі підозрюваний під цілодобовим домашнім арештом, поки триває досудове слідство.

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити