Лимон з наркотиками “прилетів” до тернопільської виправної колонії

PDF Друк
П'ятниця, 23 грудня 2016, 17:41

Субутекс — це пігулка, яку кладуть під язик, вона містить бупренорфін, який відноситься до групи опіатів. Опіати є знеболюючим засобом, таким як морфін, кодеїн та героїн. Вони імітують дію природнього зменшення рівню болю. Ендорфіни, які знаходяться у спинному та головному мозку вступають у дію з опіатами та зменшують біль. Проте при цьому у людини виникають галюцинації та стан ейфорії. Вони викликають звикання, тому люди стають залежними через ці ліки.

Синтетичний опіат дуже схожий за дією до морфіну та героїну. Останнім часом набув шаленої популярності серед молоді, наркотик вживають в основному “мажори”. Пояснити це можна тим, що вплив на свідомість такий самий як від героїну, а збитків здоров’ю він ніби завдає менше.

Нещодавно на території колонії було виявлено лимон, у якому були наркотики. Копичинська виправна колонія № 112 стала місцем знахідки. Невідомі через паркан перекинули пакунок з лимоном. Лимон начинили пігулками кількістю 7 штук, схожими на субутекс. Про цю знахідку у поліцію одразу повідомили працівники колонії. Зараз проходить експертиза знайдених речовин.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити