Шахраї Хеліксу шокують поліцію та простих жителів Тернополя

PDF Друк
Середа, 28 грудня 2016, 15:43

Вже завтра, 29 грудня 2106 року в місті Тернопіль відбудеться чергове слухання справи лідера Хеліксу Дмитра Нагута. Він спробує оскаржити судове рішення щодо тримання підозрюваного під вартою. Дмитра звинуватили у шахрайських махінаціях, а запобіжним заходом суд обрав 60 діб утримання під вартою. Але зовсім не бідний Дмитро сплатив заставу 5 мільйонів грн. Він не пожалів коштів, адже тонка натура шахрая не звикла до холодних стін СІЗО.

Чоловік звик до комфорту і розкоші арабських курортів, тому готовий піти на все, аби жити в комфорті. Судове засідання обіцяє бути цікавим.

А от його непередбачувані підлеглі дивують жителів Тернополя та псують авторитет глави фінансової піраміди. Мова йде про славнозвісного Романа Фелика. За нього було внесено заставу у розмірі 2,5 мільйонів грн, отже свобода Романа обійшлась вдвічі дешевше. Коли ж Романа звільнили під заставу, він побив власну дружину, співачку Ірину Новомлинську. Вона, щоправда не написала заяву на законного чоловіка. Інший би на його місці заліг на дно, але не Роман.

Герой-мільйонер вимагає у тернопільської поліції, яка мала б йому компенсувати те, що він “вимушений” проживати в найдорожчому готелі міста Garden Hall.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити