Викрадачі шуб у Тернополі

PDF Друк
П'ятниця, 30 грудня 2016, 17:33

У Тернополі двоє жителів Запоріжжя вирішили трішки заробити. Як це зробити вони не знали, проте згодом придумали. Вони вирішили викрасти щось. Око впало на хутро. І згодом поступив дзвінок до поліції про те, що з магазину викрали 29 шуб загальною вартістю в 650 тисяч гривень. Така крадіжка обійшлась магазину в досить велику суму.

Як вони це зробили поки що невідомо, адже самі чоловіки розповідати нічого не хочуть. Знайшли їх аж в рідному місті. Вони після крадіжки встигли поїхати до себе на батьківщину та вже ділили нажите. Продати не встигли щоправда, і добре, бо все повернулось в магазин. Поліція відкрила на них кримінальну справу за крадіжку на велику суму. Поки їх очікує суд, а поліцейські намагаються хоч щось дізнатись про обставини та методи викрадення.

«Поки вони нічого не говорять, але скоро скажуть, а як ні, то ми самі знайдемо. Напевно вони залишили на місці крадіжки якісь сліди, по них і визначимо, як потрапили в магазин. Це важливо знати, щоб магазин міг надалі забезпечити кращу охорону. Таке у них вперше, жодного разу не крали нічого. Тому тепер посилять охорону магазину, можливо, поставлять відеонагляд», - розповідає поліцейський.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити