Дивний чоловік у Тернополі накинувся із зубами на свою дружину

PDF Друк
Вівторок, 03 січня 2017, 22:25

На Тернопільщині за повідомленнями заступника начальника УПП м. Тернопіль Олега Сорокового, Новорічна ніч пройшла більш менш спокійно. Незначна кількість ДТП, декілька водіїв у нетверезому стані, а також біля десятка викликів з приводу сімейних конфліктів.
Отож, напевно одна з подібних ситуацій сталась на Тернопільщині 1 січня, вже на початку 2017 року. Проте озвучення даної ситуації заганяє в шоковий стан будь-кого. Ця жахлива ситуація трапилася в Тернополі після того, як жителі міста відсвяткували Новий рік. Справа наступна: чоловік покусав власну дружину. Після цього рани жінки обробили, а тоді вже відвезли до травмпункту. Прес-служба Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф повідомила про інцидент.

В повідомленні написано про дивного чоловіка, який накинувся на власну дружину та покусав її. Причини конфлікту не встановлено. Деталі справи з’ясовуються. Конфлікт стався 1 січня за адресою вул. Фабрична. Бідолашній жінці виповнилось 43 роки. За цією адресою пізніше пролунав ще один виклик, жертва поскаржилась на побиття.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити