На тернопільському ринку стартував сезон тотального зростання цін

PDF Друк
Середа, 04 січня 2017, 21:03

На Тернопільщині розпочались шалені стрибки цін на ринку. У святковий період щороку розпочинається ажіотаж на продукти першої необхідності та святкові товари. Покупці намагаються за мінімальну кількість часу зробити як можна більше покупок та бажано за невелику ціну. Кожен хоче побалувати себе чимось смачненьким.

Саме з цієї причини на ринку кількість покупців зростає прямо пропорційно до рівня цін. Попит як завжди спричинює подорожчання певних товарів. Свинне м’ясо, а саме задня частина шиї чи полядвиця в середньому коштуватиме 95 гривень за кіло, а ковбаса домашнього приготування зросте в ціні до 150 гривень за кілограм. Рибні страви також підпали під категорію товарів, що мають попит, тому рибка на різдвяний стіл коштуватиме 60 гривень за коропа, а от щука вартуватиме біля 80 гривень.

Подорожчали також і овочі, як несезонні продукти. Вартість огірків коливається від 25 до 32 гривень за кіло, а помідори — від 35 гривень. Як не дивно, фрукти коштують дешевше, ніж овочі: апельсини та мандарини будуть вартувати 25-30 гривень за кілограм. Це єдиний продукт, який не зважаючи на попит не надто зріс в ціні. Також популярними продуктами є хурма вартістю від 40 гривень та лимони, що коштують приблизно 35 гривень за кілограм.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити