На Тернопільщині 2017-й оголосили роком УПА

PDF Друк
Четвер, 05 січня 2017, 21:01

На Тернопільщині новий 2017 рік проголошено роком Української повстанської армії. Причиною такого рішення стала 75 річниця з дня створення УПА. З нагоди річниці від початку січня запланований цілий комплекс заходів. Обласна державна адміністрація разом з облрадою спільними зусиллями сприяли прийняттю рішення про оголошення 2017-го роком УПА.

Фестивалі та круглі столи, які заплановано провести, допоможуть нагадати про діяльність борців за Україну, відновити історичні події, які надто важливі саме сьогодні для українців. “Президент України підписав Закон, що спрямований на те, щоб визнати всіх учасників боротьби за Україну, а також визначити права цих людей на отримання гарантованої підтримки держави у вигляді державних, соціальних та муніципальних гарантій на території всієї країни. Закон визнає отримання нагород, звань щодо групи цих осіб”, - зазначив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

В Тернопільській області на листопад 2016 року зафіксовано 486 осіб, що мають статус ветеранів УПА. Про це повідомив Степан Барна. Також голова облдержадміністрації заявив, що дана категорія осіб вже негайно потребує належної допомоги з боку влади.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити