В Тернополі знущаються над собаками

PDF Друк
Вівторок, 10 січня 2017, 16:28

Керівник Бучацького УТМР Сеник Василь розстрілює собак. Це помітили учасники організації «Ноїв Ковчег». Вони помітили в мережі фото та відео, де зображені сцени насилля над тваринами. Там чоловік знущався з собак, а вкінці стріляв в них. Такі вчинки розцінили жахливо. Всі захисники тварин одразу цей вчинок прийняли до уваги. Поступило багато заяв до поліції, бо захисники вимагають, щоб чоловік отримав по заслугам.

Чим тварина винна, що його власник знахабнів? Це неприпустимо для жодної людини. Знущатись над слабшими це не морально. І захисники тварин вимагають щоб таких негідників покарали. Тому поліція зараз приймає рішення, передавати це до суду чи ні.

«Я не розумію, як можна знущатись з менших та слабших. Такі вчинки не повинні бути взагалі. Тим більше керівнику УТМР це не повинно навіть в голові поставати. Це так низько та нерозумно. Не знаю навіть чим пояснити такий поступок, виправдань немає ніяких. Якби була можливість, розправився б з цим чоловіком так, як він повів себе з собакою. Це жахливо. Я хоч не з захисників тварин, проте вважаю, що таке не можна робити. Я підтримую всіх захисників, і буду також вимагати в поліції покарання», - розповідає житель міста.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити