В Тернополі знайшли мертву пенсіонерку, яку погризли собаки

PDF Друк
Вівторок, 17 січня 2017, 16:13

Про те, що органи місцевого самоврядування мають контролювати ситуацію з безпритульними тваринами та нести відповідальність за недогляд. Мова йде також про Петрівську трагедію. Цю інформацію озвучив начальник управління поліції Богомол Олександр. 16 січня приблизно о 7:20 було знайдено тіло літньої жінки в районі села Петриків. Тіло матері з відтятою головою знайшов її власний син. Жінці було 85 років, над її тілом познущались собаки, але виявилось, що вона померла від інсульту. Такий висновок прийняли експерти, а згодом ця інформація була висвітлена у центрі комунікації управління Національної поліції в області. Але медична експертиза зможе повністю винести вердикт лише за місяць. Нині ж невідомо чи була жінка жива, коли її гризли собаки.

“Питання з безпритульними тваринами у Тернополі буде вирішуватись. Відповідальність за е мають нести органи місцевого самоврядування”, - пояснює начальник ГУ Нацполіції в області Олександр Богомол.

За минулий рік бездомні пси покусали лише на Тернопільщині 1200 осіб. Третя частина потерпілих стали жертвами саме безпритульних тварин. Донині смертельних випадків в Тернополі не було, але на території України такі факти вже було зафіксовано. Олександр Богомол запевнив, що будуть використовувати відлякуючі пристрої та всіляко контролювати власників домашніх тварин. Буде вжито усіх можливих заходів для безпеки громадян.

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити