Тернополяни не пропускають Водохреща

PDF Друк
Четвер, 19 січня 2017, 17:36

В різних місцях люди з усієї країни зараз ниряють в ополонки. Не обійшлось без цього і в Тернополі. Тут люди кожну хвилину публікують в мережах свої фото з різних водойм. Хтось купається в крижаній воді озера, хтось в басейнах. Така традиція спокон-віку вже тримається тернополян. Цього року вони також не перестають дивувати всіх своїх підписників фотографіями з води.

Купаються всі: й чоловіки, і жінки з дітьми. Навіть пенсіонери, які ледве ходять, в воду все ж заходять. Самі люди розповідають, що не один рік вже стрибають в ополонку взимку. Це допомагає їм бути здоровими, загартованими та молодими. Наукою доведено, що контрастна вода допомагає. Проте раз в рік всі жителі вирішують це випробувати на собі. Як їм це допомагає невідомо, проте українські християнські традиції вшановані багатьма людьми з усієї країни і з Тернополя зокрема. Тут вірять в Святу дію Водохреща. Крім того, що отримати користь від купання, вірять, що так згадують про Бога.

«Ми купаємось вже не перший рік. Це хороша українська традиція, яка до того ж дуже корисна для здоров'я. Тому чому б не спробувати. Купатись це добре, а в крижаній воді тим більше», - розповідають чоловіки.


 

Коментарі 

 
0 #1 Davis 20.01.2017 08:36
I all the time used to study post in news papers but now
as I am a user of internet so from now I am using net for articles or reviews,
thanks to web.

My web blog :: trade show model: http://www.models4tradeshows.com/
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити