Хлопець мало не помер в ліфті

PDF Друк
Середа, 01 лютого 2017, 13:10

20-річний хлопець мало не помер в ліфті. Сталась страшна річ, впав грузовий ліфт разом з ним. Сталось це 28-го січня в готелі "Garden Hall", що в Тернополі на Шептицького.

В результаті падіння хлопець отримав численні переломи ніг та рук, а також хребта. Хлопця госпіталізували, проте його відновлення буде дуже важким. Невідомо, як далі будуть зростатись кістки хлопця та як буде проходити його моральна реабілітація. Проте це дуже погано відобразиться на його житті. Така подія викликала шок у батьків та власників готелю. Що тепер чекає на останніх поки невідомо. Поліція розбирається, проводить повний огляд шахти і самого ліфта, тому поки невідомо, що саме стало причиною падіння ліфта.

Хлопець зараз знаходиться в нерухомому стані, весь загіпсований. Йому надзвичайно важко. Батьки не відходять від нього та намагаються допомогти всіма способами. Також вони чекають, коли відбудеться суд, адже поки готель не допоміг хлопцю ніяким чином. Батьки вимагають справедливості. Нехай сяде за грати відповідальний за це, та готель виплатить кошти за все лікування та за моральний стан хлопця. Адже його життя тепер не стане таким, як було раніше, тепер він і близько до ліфтів не підійде.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити