Підрізали чоловіка

PDF Друк
Четвер, 02 березня 2017, 15:10

В Тернополі люди знайшли чоловіка, який стікав кров’ю прямо в під'їзді. Йому викликали швидку, а також поліцію. У чоловіка виявили колоту рану, яку спричинили столовим ножем. Поліція шукала по навколишній місцевості підозрілих осіб, проте таких не знайшли, але на місці працює група, яка проводить розслідування. Всіх сусідів опитали, ніхто нічого конкретного не знає, тому поки надія лише на поліцейських.

Чоловіка госпіталізували, проте він вже відходить та оговтується. Поки лікарі до нього не пускають, проте скоро поліцейські його оглянуть та запитають, що там сталось та хто був злочинцем, який намагався вбити чоловіка, проте йому не вдалось. Ким був нападник та що хотів від потерпілого дізнаємось пізніше, а поки залишається лише чекати та надіятись, що поліцейські знайдуть ту людину, яка зробила таке та втекла.

Поліція просить всіх, хто щось бачив чи чув відгукнутись, бо від цього багато чого залежить, тому варто знати, хто такий злодій та що відбулось в під'їзді будинку. Родичі чоловіка кажуть, що він повертався додому з роботи, не знають, хто міг таке вчинити та за що. Вони чекають швидкого одужання рідного та правосуддя до горе-злочинця.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити