Фальшивомонетники в Тернополі

PDF Друк
П'ятниця, 03 березня 2017, 16:31

Поступив дзвінок до поліції, таксист повідомив, що з ним розрахувались фальшивими грошима. Поліцейські приїхали, щоб запитати все детально. Як вияснилось, чоловік підвозив пару, які з ним розрахувались. Він помітив підробку не одразу, тому наздогнати вже не міг. Сказав адресу і описав людей. Поліцейські по окрузі вказаного адресу шукали пару, та знайшли її в торговому центрі. Там чоловік сказав, що справді мав підробки, каже, що переплутав та готовий повернути кошти таксисту.

Поліцейські зробили попередження та сказали сувенірні кошти з собою більше не носити, тим більше разом з звичайними грошима. А таксистові повернули кошти та тепер він задоволений. Сам каже, що тепер буде все перевіряти, цей випадок навчив його дивитись на гроші, хоч суми невеликі, але втрачати все рівно не хочеться, адже кожна копійка дорога. Тому тепер таксист буде все обдивлятись та звіряти, перед тим як давати здачу.

А пару відпустили з попередженням, проте якби гроші були справді підробні, а не сувенірні, такого б не відбулось. Тепер чоловік пообіцяв, що більше не буде носити такі гроші, бо дійсно легко переплутати. Щоб не сталось неприємностей, вирішив сховати їх подалі.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити