Продуктовий ринок на тротуарі

PDF Друк
Понеділок, 06 березня 2017, 14:03

У Тернополі всіх туристів та гостей міста одразу з вокзалу зустрічає ринок, на якому жінки та чоловіки заохочують купувати натуральні домашні продукти. Проте справа в тім, що люди буквально шпортаються через пляшки з молоком та кошики з горіхами. Прямо на проході розклали прилавок місцеві жителі. Вони розклали свої товари та тротуарі, поблизу пильної дороги та запевняють, що це добра їжа, домашня.

Можливо, це і було колись смачним та корисним. Але позаду дорога, машини їдуть та видають гази та бруд прямо на продукти. А також продавці брудними руками все складають до пакунків. Перехожі розповідають, що не раз бачили як яблука, наприклад, натирали власною слиною, щоб ближчали. А також такий товар страждає від ніг перехожих. Все, що збивають люди ногами або візками, продавці складають назад на прилавок та продають, а потім це хтось куштує.

Такий товар не можна продавати та купувати. Це шкодить здоров’ю, а також дуже заважає тим, хто виходить з вокзалу. І хоч за це є штрафи, проте людей нічого не зупиняє. Вони кажуть, що хочуть заробити, адже жити дуже важко, і нічим більше не можуть, окрім як тим, що виростили самі на городі. Проте це їх не виправдовує.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити