Самогон в домашніх умовах

PDF Друк
Четвер, 09 березня 2017, 15:01

Люди з Тернополя люблять випити, проте комусь завадило, що інші заробляють на цьому гроші. Тому вирішили розповісти поліції про бізнесмена. «Чоловік на вулиці Макаренка незаконно торгує самогоном», – такий виклик надійшов патрульним близько 11-ї години ранку. Поліцейські одразу почали шукати такого чоловіка, та це було не важко, адже він і не приховував нічого. Він певно і не знав, що це незаконно.
Прибувши на місце події, інспектори виявили 54-річного чоловіка. Він не заперечував, що має вдома самогон, але виключно для власних потреб і навіть запросив патрульних до квартири, щоб показати. В оселі інспектори побачили 2 бідони з самогоном. Їх конфіскували та тепер чоловік отримає як мінімум штраф. Охоронці порядку винесли постанову громадянину за ст.176 КУпАП (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення).

Така ситуація в місті не вперше. Багато є й таких, про які поліція не знає, але те, що в місті багато хто любить зробити горілку домашнього виробництва, це точно. Поліцейські просять дзвонити та повідомляти, якщо хтось має таку інформацію. Адже таке виробництво може призвести до отруєння та смерті. Це небезпечно.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити