Крадіжки в Тернополі

PDF Друк
Вівторок, 11 квітня 2017, 16:41

Правоохоронці виявили, що в Тернополі є група наркоманів, яка вже пограбувала понад 40 людей. Ці чоловіки організовують крадіжки, в основному відкривають автомобілі. Поліцейські кажуть, що це приїжджають злодії з інших областей. Передбачають, що на Пасху їх стане ще більше, тож не варто залишати квартири та автомобілі без нагляду.

Поліцейські розповідають, що ця група краде все цінне, що є в машинах: техніку, запчастини. Зараз проводяться чотири обшуки одночасно на декількох об’єктах. В тому числі на об’єктах, де ці злочинці збували викрадене. Поки що працівники поліції розслідують все, проте застерігають, щоб люди берегли свої оселі та машини, бо на свята всі зазвичай залишають свої оселі.

Найкраще може захистити квартиру сигналізація. Якщо злодії заходять в квартиру, то поліція досить швидко приїжджає. Після цього в такі квартири більше не заходять. Тому варто подумати над цим. Але коштує це досить дорого, тому якщо у вас є щось цінне, то варто захистити себе та своє майно.

Також і на машину слід ставити сигналізації, вони хоч налякають крадіїв. Проте все одно краще залишати авто в гаражі або на стоянках з охоронцем, так буде надійніше та нічого не загрожуватиме.

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити