Тернопіль в п’ятірці найкращих міст

PDF Друк
Вівторок, 11 квітня 2017, 16:43

Людей з усієї країни питають, що вони думають про рідне місто, а також про інші міста. Таке соціологічне опитування подобається людям, адже вони можуть впливати на щось. За останній рік тернополяни відзначили покращення вуличного освітлення, якості дворів та прибудинкових територій, доріг та тротуарів, місць для паркування, роботи закладів торгівлі та ринків, дитячих садків, спортивних та культурних закладів, екології та роботу поліції.

Тернопіль посів цього разу третє місце. Це приємно вразило і владу, і людей. Також роботу міської ради оцінили досить добре, що не може не тішити. Тернополяни горді за своє місто, адже, на їх думку, Тернопіль приваблює туристів, має добрі побутові умови для життя та береже культуру і традиції. Також місцеві задоволені закладами освіти, а також тут досить безпечно в порівнянні з іншими містами.

Такі результати всім сподобались, тож будуть проводити ще опитування, щоб підтверджувати свої приємні сторони. Місто хороше, комфортне для життя, і це підтвердили всі, хто приймали участь в опитуванні. Тепер вся країна знає ті міста, які кращі в цьому році. Сюди можна приїжджати та насолоджуватись.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити