Знущання над пам’ятником

PDF Друк
П'ятниця, 28 квітня 2017, 14:21

В Петрикові, що біля Тернополя багато років тому під час війни жорстоко вбивали євреїв. Нацисти їх не шкодували. Тому тут встановлений пам’ятник жертвам Голокосту. Проте його не всі поважають. Є люди, які вже не вперше знущаються з пам’ятника. Цього разу його облили чимось масляним. Минулого разу на ньому балончиком намалювали свастику. Хулігани роблять це регулярно, а поліція досі ще не знайшла їх, адже шкодять пам’ятнику вночі. Якби це було вдень, то люди побачили б, а оскільки все відбувається вночі, то свідків немає.

Поліція шукає винних, розслідують справу та взяли всі докази з місця події. Проте поки не мають підозрюваних. Будуть опитувати людей, жителів села, чи не знають вони когось, хто негативно відноситься до євреїв. Це досить дивна поведінка в наш час. Поліцейські вважають, що це просто хтось хоче нашкодити селу, а не саме євреям. Тому шукають серед всіх людей. Можливо скоро знайдуть, та ця людина буде нести покарання за неодноразове хуліганство.

Ці страшні смерті, які відбувались під час війни, шанують та пам’ятають українці, адже тут і дотепер є багато євреїв. Тож таке відношення до пам’ятнику неприпустиме. Винних знайдуть та покарають.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити