Всесвітнє прибирання

PDF Друк
П'ятниця, 28 квітня 2017, 14:24

В світі досить багато брудних міст, і взагалі екологія зараз не в найкращому стані. Але на щастя, є небайдужі люди, яким не все одно на те, що чекає на нашу планету. Тому проходить акція, в якій кожен бажаючий може допомогти прибрати своє місто.

У суботу, 29 квітня, по всій Україні прибиратимуть. Акція здійснюється у рамкам міжнародного руху Let’s Do It, World. У Тернополі акція проходитиме на трьох локаціях. Головна — провулок Цегельний. Друга — річка Мала Рутка за Універсамом. Третя — парк за 23 школою. Місця навмисно обирали такі, які давно ніхто не прибирав, які нікому не потрібні. Але там дуже засмічено, тому хотілось би зробити тут чистіше. Метою акції є не лише прибирання, але й хочеться, щоб люди задумались, що екологія дійсно важлива, що вона стосується кожного.

Також організація намагається кожного разу ставити якісь рекорди. Тому можливо, цього року також щось подібне буде. Ця акція об'єднає не лише великі міста, але й села. А також це відбувається по всьому світу. Тож разом ми маємо можливість робити світ чистішим. Пізніше кожен з нас це відчує. Тому варто прийти та допомогти хоч раз в рік, адже ми тут живемо, ми цим дихаємо. Якщо не хочеться турбуватись про планету, то потурбуйтесь хоч про себе.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити