Реєстр тернопільських велосипедів

PDF Друк
П'ятниця, 05 травня 2017, 13:10

Тернопіль – єдине місто, в якому є реєстр велосипедів. Так давно роблять в інших країнах, адже крадуть такі транспортні засоби досить часто. Щоб вберегти себе від цього, або хоча б знайти потім свій велосипед, варто зареєструвати його в базі.

Поліцейські роблять це таким чином: коли йдуть чи їдуть вулицею, бачать велосипедиста, тоді підходять до нього та пропонують зареєструвати. Більшість погоджуються, бо знають, що це захистить їх. Також багато людей самі знаходять поліцейських та просять внести їх в базу, яка на сьогоднішні налічує близько 500 велосипедів. Люди кажуть, що вірять в захист, в те, що їх велосипед знайдуть, якщо хтось вирішить його поцупити. Адже злодіїв зараз багато, ніколи не знаєш, коли комусь сподобається саме твій велосипед. А з реєстром безпечніше. До того ж це нічого не коштує.

«Я вже зареєстрував велосипед. Справа в тім, що в мене вже вкрали один, знайти його досить важко. Єдиний шанс на повернення, це якщо злодій не хитрий та продає в цьому ж місці ваш велосипед. Проте більшість їдуть в інші міста, або продають в інтернеті. Якщо злодій не з'являється на місцевих ринках, то повернути велосипед майже неможливо. А поліцейські, думаю, зможуть допомогти, якщо транспорт буде в базі», - розповідає велосипедист.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити