Ремонт дороги в Тернополі

PDF Друк
Субота, 06 травня 2017, 12:42

Всі знають, що в Україні досить погана ситуація на дорогах. Навіть в містах тут є жахливі дороги, які потребують термінового ремонту. Влада обіцяє все змінити, але робить це досить повільно. Але краще так, ніж взагалі ніяк. Зараз торкнувся ремонт доріг і Тернополя.

Від 3 травня для руху транспорту перекрили вулицю Шашкевича в центрі Тернополя у зв’язку з проведенням тут капітального ремонту дорожнього покриття. Таке рішення прийняв виконавчий комітет Тернопільської міськради.

Люди і задоволені, і не дуже. З одного боку буде незручно об’їжджати цю вулицю, а з іншого боку, там буде скоро нова дорога, яка буде милувати око. Тому всі готові потерпіти тимчасові незручності, щоб мати в результаті хорошу рівну якісну дорогу. Триватимуть роботи, орієнтовно, до 15 липня 2017 року.

«Я щасливий, бо по вулиці, якою я їхав кожного дня, відчував кожну яму, тепер буде нова дорога. Нарешті можна буде їхати на нормальній швидкості, а не об’їжджати довго кожну яму. Але ще потрібно буде подивитись на якість тої дороги, щоб через пів року не знадобився знову ремонт, адже українці вміють робити так, щоб лише спочатку був хороший вигляд», - розповідає житель Тернополя.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити