Оновлення розмітки в Тернополі

PDF Друк
Вівторок, 09 травня 2017, 12:34

Один мільйон двісті тисяч гривень витратять в Тернополі на нанесення дорожньої розмітки. Це досить велика сума, проте оновити розмітку потрібно у всьому місті, адже є місця, де її взагалі не видно. А водії через це мають право порушувати правила дорожнього руху, адже немає ліній. Тому варто оновити розмітку, щоб всім було добре видно, щоб люди могли їхати спокійно та врівноважено.

Як зазначає начальник відділу технагляду міськради Олег Вітик, на маркування лише магістральних доріг міста піде 800 тисяч гривень. Почнуть саме з центру міста, а далі підуть по іншим районам та околицям. Адже це дійсно необхідна річ, без якої не вийде утримувати порядок на дорогах міста.

Наразі роботи ще не розпочаті через погані умови, оскільки для нанесення розмітки потрібна суха та сонячна погода. Проте певно що вже скоро буде сонячно та зможуть приступити до роботи, а поки готують все: фарби, трафарети. Як тільки покажеться сонце та будуть втішні прогнози, то почнуть роботу. А поки нічого не можуть зробити, адже під дощем неможливо малювати, та навіть якщо його нема, але фарба не встигне висохти, то гроші та час витратять дарма. Тому краще трішки почекати.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити